גיוס לקוחות פיננסים
מעולם לא היה קל יותר

מתכנן פיננסי או סוכן ביטוח? קבוצת לירות תשמח להזניק איתך את הקריירה ולסייע לך להגדיל את תיק הלקוחות בצורה חכמה, מתקדמת ומקצועית.

גיוס לקוחות פיננסים
מעולם לא היה קל יותר

מתכנן פיננסי או סוכן ביטוח? קבוצת לירות תשמח להזניק איתך את הקריירה ולסייע לך להגדיל את תיק הלקוחות בצורה חכמה, מתקדמת ומקצועית.

קצת על קבוצת לירות

קבוצת לירות נוסדה מתוך שיתוף פעולה נדיר בין חברת לירות דיגיטל המעניקה שירותים דיגיטלים כגון לידים חמים, בנייה וקידום אתרי אינטרנט וכדומה לענף הביטוח והפיננסים. לבין בית סוכן גדול, וותיק ומקצועי.

קבוצת לירות יודעת להעניק לכל סוכן שילוב מושלם של כלים דיגיטלים מתקדמים, הסכמי עמלות יוצאי דופן ותמיכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מאמינים שזרימה שוטפת של הפניות ולידים, בשילוב אנשי מקצוע מהשורה הראשונה יכולה להזניק את הקריירה של עתיד סוכני הביטוח והמתכננים הפיננסים.

למי הקבוצה מתאימה?

מתכננים פיננסים או סוכני ביטוח בתחילת הדרך אשר זקוקים למקפצה משמעותית בקצב הגיוס והגדלת החשיפה שלהם לקהל רלוונטי.

גם סוכנים אשר עבדו תקופה ורוצה לתת לעסק שלהם זריקת מרץ חזקה, לטפס במספרים ובביצועים תוך שמירה על מקצועיות מירבית אל מול הלקוחות שלהם.

במידה ואתם עתידים לצאת לעצמאות, חשוב שתבררו מהם הכלים שאנו יכולים להעניק לכם על מנת שנקודת הפתיחה שלכם תהיה הטובה ביותר.

מה אנחנו בעצם מציעים?
מעטפת מלאה לסוכן
לידים חמים
חבילה דיגיטלית מלאה
כנסים מקצועים
עמלות משופרות
תמיכה משרדית
מעטפת מלאה לסוכן
לידים חמים
חבילה דיגיטלית מלאה
כנסים מקצועים
עמלות משופרות
ליווי ואימון אישי
מוצרים משלימים
חדשנות טכנולוגית
פתרונות אלמנטרים
תמיכה משרדית
מה יוצא לכם מזה?
מוכנים להצלחה?
היתרונות של סוכן בקבוצה
השאלות שחשובות לכם
האם אתם בית סוכן?

קבוצת לירות הינה שילוב של בית סוכן ותיק וחברת שיווק דיגיטלי, התשתית המקצועית הינה של בית הסוכן ולכן כל ההסכמים, הדרישה וההתחייבויות מתקיימות בדומה לכל בית סוכן.

על כל אלו נוסיף שירותים והטבות בלעדיות מחברת לירות דיגיטל מכיוון שכרגע היא אינה מעניקה שירותים לסוכנים אשר אינם חלק מהקבוצה. 

אני סוכן פעיל, האם אוכל לעבור אליכם?

נתחיל ונאמר שאנו מברכים ומכבדים את כל הסוכנויות בענף ולכן אין לנו כוונה לפנות לסוכנים פעילים, אך במידה ואתם עתידים לעזוב סוכנות באופן הדדי, ניתן לשקול מעבר אלינו. 

כיצד אתם מייצרים לידים?

השאלה הנפוצה ביותר ובצדק! 

אנו מתחזקים אתרי תוכן בתחום הפיננסים והביטוח בעלי מותג ומוניטין אשר מושך קוראים רבים לקרוא כתבות בתחומים שונים כגון: הטבות מס, אפשרויות השקעה, ביטוחים וכדומה. 

בסוף כל כתבה באתר ישנה אפשרויות להשאיר פרטים על מנת להמשיך לשיחה טלפונית עם איש מקצוע. 

אנחנו מאמינים גדולים בכך שעל מנת לבצע מכירה וגיוס של לקוח אמיד בתחום הפיננסי, המכירה חייבת להתחיל בשירות ומענה מקצועי ורק לאחר מכן להתקדם לפגישה וחתימה.

קהל הלקוחות האמיד, שבע משיחות קרות וניסיונות מכירה אגרסיבים בטלפון. ודווקא שיחה עם איש מקצוע שהוא ביקש ובנושא שאכן רלוונטי עבורו הניבה אחוזי הצלחה גבוהים. 

התכונה החשובה ביותר להצלחה בקבוצה שלנו ובתחום בכלל הינה מקצועיות ורעב לידע. 

מכיוון שסוכני הבית שלנו מקבלים פניות מהאתר, חשוב להיות מסוגלים לתת מענה מקצועי ומרשים כך שתוכלו להמשיך לפגישה פרונטלית ואף לעבודה משותפת עם לקוח הקצה. 

בעל סוכנות? יש לנו פתרונות בשבילך!

בעלי סוכנויות קטנות אשר מגלים את הקושי בתיאום פגישות ושמירה על יומני פגישות מלאים לסוכנים שלהם יכולים גם כן לפנות אלינו לצורך עבודה משותפת.

מה התוכניות שלנו לעתיד?
יש לנו תוכניות גדולות עבורך

כחלק מבנייה נכונה של קבוצת סוכנים מתקדמת, אסור לעצור באתרי תוכן וקמפיינים שיווקים, אנו נערכים לשפר ולייעל את מערך העבודה המלא של הסוכן.

כנסים והרצאות
הרצאות במקומות עבודה וכנסים לקהל הקוראים שלנו.
אוטומציה במכירות
כלים טכנולוגים שנועדו לסייע ולייעל את תהליך המכירה.
ניהול עסקי אוטומטי
שיפור יכולות תפעול וניהול עסקי, חיסכון בזמן והגדלת רווחים
קרנות השקעה
קרנות השקעה בלעדיות לקבוצה, שמירה על אטרקטיביות מול הלקוחות.
הרחבת תחומים
התרחבות למקצועונת שכנים כך שנוכל להעניק ללקוחות טיפול מלא ומקיף.
סודות מגירה 🙂
יש לנו עוד כמה תוכניות במגירה, נדבר עליהם בקפה..
מתאים לך לעבוד על לידים חמים ללא עלות?
מלא את השאלון ונקבע לכוס קפה
כל הזכויות שמורות ללירות דיגיטל
Don`t copy text!